کشیدن – کش دادن دیابت محققان کودکان انسولین

کشیدن – کش دادن: دیابت محققان کودکان انسولین مبتلا شدن محققان آمریکایی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار بین الملل طبق جدول زمانبدی خودمان خلع سلاح هسته‌ای را اجرا می‌کنیم / کره‌شمالی

رسانه رسمی کره‌شمالی گزارش داد پیونگ‌یانگ به برنامه خودش جهت خلع سلاح هسته‌ای پایبند است و این در حالی است که مقام‌های این کشور با آمریکایی‌ها راه را جهت مذاکرا

طبق جدول زمانبدی خودمان خلع سلاح هسته‌ای را اجرا می‌کنیم / کره‌شمالی

کره شمالی: طبق جدول زمانبدی خودمان خلع سلاح هسته ای را اجرا می کنیم

عبارات مهم : آمریکا

رسانه رسمی کره شمالی گزارش داد پیونگ یانگ به برنامه خودش جهت خلع سلاح هسته ای پایبند است و این در حالی است که مقام های این کشور با آمریکایی ها راه را جهت مذاکرات احتمالی با دونالد ترامپ هموار می کنند.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری دولتی کی سی ان ای و روزنامه حزب حاکم کره شمالی در سرمقاله ای نوشتند: پیونگ یانگ در حال پیشرفت در مسیر خودش طبق جدول زمانی خود است و مهم نیست که دیگران چه می گویند و باد از کدام طرف می وزد.

اینکه کره شمالی قرار است چطور وعده کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی جهت خلع سلاح هسته ای کامل را اجرایی کند هنوز در هاله ای از ابهام هست. او این وعده را که در جریان نشست تاریخی بین دو کره در ۲۷ آوریل مطرح شد، قبول کرده هست. در حالی که کره شمالی هفته گذشته امحای سایت آزمایش هسته ای خود را مراسم خوش حالی گرفت، منتقدان تاکید دارند که این مساله با امحای تسلیحاتی که کره شمالی سال ها جهت ساخت آنها وقت گذاشته است متفاوت خواهد بود.

طبق جدول زمانبدی خودمان خلع سلاح هسته‌ای را اجرا می‌کنیم / کره‌شمالی

آمریکا علنا کره شمالی را جهت انجام خلع سلاح کامل، قابل تایید و غیر قابل بازگشت هسته ای و سریع تحت فشار گذاشته هست. با توجه به اینکه پیونگ یانگ ظاهرا مایل به اجرای یک رویکرد چند مرحله ای هست، مقام های آمریکایی یکشنبه به رهبری سانگ کیم، مذاکره کننده هسته ای سابق وارد کره شمالی شدند و تا امروز سه شنبه گفت وگوها ادامه خواهد داشت. انتظار می رود مساله برگزاری یا عدم برگزاری نشست میان اون و دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در ۱۲ ژوئن مورد مشورت قرار بگیرد.

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نقل منابع دیپلماتیک همچنین گزارش داد، مقام های کره شمالی دوشنبه در راه سنگاپور وارد چین شدند. نشست احتمالی ترامپ – کیم پیشتر قرار بود در سنگاپور برگزار شود ولی اخیرا مدیر جمهوری آمریکا آن را لغو کرد.

رسانه رسمی کره‌شمالی گزارش داد پیونگ‌یانگ به برنامه خودش جهت خلع سلاح هسته‌ای پایبند است و این در حالی است که مقام‌های این کشور با آمریکایی‌ها راه را جهت مذاکرا

واژه های کلیدی: آمریکا | برگزاری | آمریکایی | کره شمالی | کره شمالی | پیونگ یانگ | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog